Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

DUŞAKABİN CAM MODELLERİ

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet ve daha iyi kalitesunmak için ürün yelpazemizi her geçen gün yenilemekte ve sektördeki bütün yenilikleri takip etmekteyiz. koşulsuz müşteri mutluluğu, daima ilk sırada yer alır ve uzman servis elamanlarından oluşan ekiplerimiz hızlı servis ve garanti sınırları içinde ücretsiz hizmet vermektedir. Markamız ISO 9001 belge CE sertifika garanti belgesi kapsamı güvencesindedir.

cam duşakabinler, asitmat serigrafi desen camlı duskabinleri, mat krom, parlak krom ve standart beyaz olarak sunulmaktadır. Duşakabin de en son sürüm olarak kabul gören, X-Premium model seri'ler banyonuzda resim çerçevesi zerafetinde.. tamamen şeffaf, zarif ve desen seçenekleriyle de bir okadar göz alıcı, olduğu kadar işlevsellik bakımından, kolaylık ve rahatlık sunuyor..

Duş modelleri, konsept duşakabin formlarıyla, teknolojik gelişmelere ayak uydurabilen, cam duşakabinde gerek kumlama tekniğiyle uygulanmış desen motifleri, ve gerekse yorglas cam desenleriyle sektörde lider ve öncü kuruluş olma yönünde hızla ilerlemektedir. Standart banyo duşakabin modellerinin yanında farklı konsept çalışmalar içerisinde olma ve kullanıcının istekleri doğrultusunda çalışabilmek, hem müşteri memnuniyeti bakımından bir artı hem de marka imajı bakımından değer olarak öngörülmektedir.